Szanowni Rodzice, drodzy uczniowie

W związku z zaistniałą sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w Polsce oraz mając na względzie bezpieczeństwo uczniów i nauczycieli, za kilka dni rozpocznie się proces zwrotu książek i podręczników do biblioteki szkolnej.

Podręczniki zostaną ułożone na podłodze przed biblioteką szkolną według przedmiotów i klas w oznaczonych miejscach.

Następnie zostaną one oznaczone datą przyjęcia w tak zwanej strefie brudnej.

Po trzech dniach książki będą przeniesione do biblioteki i odpisane z kart czytelnika.

Podręczniki zniszczone należy składać w specjalnie do tego celu przygotowanym kartonie na dole w szatni, wraz z odkupionym podręcznikiem.

Zwrot podręczników odbędzie się po egzaminie ósmoklasistów od 19 czerwca do 25 czerwca 2020 r. według ustalonego harmonogramu.

HARMONOGRAM ZWROTÓW PODRĘCZNIKÓW

Klasy VIIIa,VIIIb 19.06.2020 (piątek)

Klasy VIIa, VIIb,Via,VIB 22.06.2020 (poniedziałek)

Klasy Va,Vb,Vc 24.06.2020 (środa)

Klasy IVa,IVb 25.06.2020 (czwartek)

(Podręczniki układamy według przedmiotów na podłodze)

Podręczniki dla uczniów klas I-III odbierają wychowawcy.

Wypożyczone książki powinny być zwrócone do biblioteki w dniach od 01.06 do 30.06.2020 r., składamy je w przedsionku szkoły.

Wychowawcy poinformują uczniów, o terminie zwrotu podręczników i lektur. Zwrotu dokonujemy w pomieszczeniu przy wejściu do szkoły.

W przypadku zagubienia/zniszczenia podręcznika uczeń powinien dostarczyć odkupiony podręcznik.

W trakcie zwrotu książek należy zachować zasady bezpieczeństwa sanitarnego (zachowanie zalecanej odległości, maseczki, rękawiczki)

Bibliotekarz

Lidia Kądziołka