Trwa II turnus półkolonii organizowanych w naszej szkole.

W tym tygodniu uczniowie wybrali się do Piekarni "Pellowski" by sprawdzić się w warsztatach cukierniczych. Stworzyliśmy precle i małe ciasteczka a każdy wrócił do domu z torebką pełną pachnących wypieków i dyplomem "Małego Cukiernika". Tego dnia także poznaliśmy Jana Heweliusza i odwiedziliśmy Muzeum Bursztynu. We wtorek uczniowie spędzili czas w sali zabaw "Honolulu". Tego dnia w sali gimnastycznej odbyły się tańce pod przewodnictwem Pani Olgi oraz przeszliśmy się uliczkami Wrzeszcza. W środę pojechaliśmy do Gdańska Głównego do Muzeum Kultury Morskiej gdzie uczestniczyliśmy w warsztatach i zwiedzaliśmy wystawę interaktywną. W drodze powrotnej odwiedzliśmy "Grycana" i osłodziliśmy sobie dzień gałką loda lub rurką z kremem.