Mam TALENT w SP 17

W piątek (24- go września) w naszej szkole odbył się występ finałowy "Mam talent". Tydzień wcześniej odbyły się eliminacje, podczas których komisja wybrała z 13-tu osób - finałową ósemkę! Nie były to łatwe decyzje.

Podczas finałowego występu nasi uczniowie wspierali oklaskami swoich przedstawicieli i przyjaciół. Komisja pod przewodnictwem Pani Dyrektor Barbary Sławińskiej przedstawiła zwycięzców, choć jak dodała, wszyscy zasłużyli na wielkie gratulacje i wyróżnienie.

Miejsce I

Jacek z 7a (uczeń w minutę ułożył 3 kostki rubika)

Miejsce II

Zuzanna z 7b (uczennica śpiewem zachwyciła komisję)

Miejsce III

Daria z 6b (uczenica swoim głosem zdobyła serca komisji)

Wszyscy, którzy występowali zostali nagrodzeni. Poza dyplomami i nagrodami rzeczowymi uczniowie otrzymali czek na dzień bez pytania, który mogą wykorzystać do końca roku szkolnego.

Dyplom i nagrodę otrzymała również Zosia z 8a za zwycięstwo w projekcie szkolnym "Hobby, pasje i inne bziki" i otrzymała tytuł "Najbardziej Pasjonującej Osoby"

Był to dzień pełen wrażeń i radości. Wszystkim utalentowanym gratulujemy serdecznie :)