kadra_pedagogiczna_1.jpg

 

Dyrektor szkoły: mgr Barbara Sławińska

Wicedyrektor: mgr Małgorzata Popow

 

Nauczyciele w roku szkolnym 2019/2020:

  • Babińska Bożenna – pedagog specjalny
  • Beczek Paweł - WOS
  • Biedrzycka Katarzyna – przyroda, geografia
  • Czajkowska Iwona – pedagog specjalny
  • Dankiewicz Hanna – j. angielski
  • Drażba Sylwia – pedagog specjalny
  • Gołąbowska Halina – gimnastyka korekcyjna
  • Goralska Agata – edukacja wczesnoszkolna
  • Grzybowska Karolina – wychowawca świetlicy
  • Hausner Iwona – świetlica szkolna
  • Jokiel Alicja – świetlica szkolna
  • Kamiński Damian – muzyka, j. angielski
  • Kądziołka Lidia – biblioteka szkolna
  • Kęsik Emilia – biologia, wdż
  • Kminikowska Anita – edukacja wczesnoszkolna
  • Korpet Mirosława – logopeda (urlop)
  • Krawczyk Ewa – fizyka, matematyka
  • Krawiec - Szpręga Joanna – j. polski, logopedia
  • Lisińska Anna – j. polski, doradztwo zawodowe
  • Machul Anna – religia, EDB
  • Markuszewicz Irena – j. niemiecki
  • Mocarska Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna
  • Modrzewski Ireneusz – wychowanie fizyczne
  • Możdżer Aleksandra – oddział przedszkolny
  • Myszewska Katarzyna – historia
  • Orłowska - Mrozek Hanna - religia
  • Piotrowska Kamila – edukacja wczesnoszkolna
  • Płoszyńska Iga – j. angielski
  • Półjanowska Hanna – edukacja wczesnoszkolna
  • Prarat - Szymańska Magdalena – pedagog szkolny
  • Różycka Kamila – wychowanie fizyczne
  • Rułka Grażyna – edukacja wczesnoszkolna
  • Rychert Monika – pedagog specjalny
  • Stankiewicz Anna – matematyka, rewalidacja
  • Stróżek Joanna – wychowanie fizyczne
  • Szewc Wojciech – wychowanie fizyczne
  • Sztuczka Daria – oddział przedszkolny
  • Tkaczyk Tomasz – j. niemiecki
  • Uszkiewicz Wioletta – j. polski
  • Weis Izabela – matematyka, fizyka
  • Wiecki Andrzej - religia
  • Wiśniewska Alina – świetlica szkolna
  • Wrona Jadwiga – świetlica szkolna
  • Wylamowska Jolanta – oddział przedszkolny
  • Zawada Izabela - informatyka
  • Zabieglińska Ada – plastyka
  • Zielińska Joanna – pedagog specjalny (urlop)

 

kadra_pedagogiczna_2.jpg

 

Pracownicy administracji:

  • Polańska Aldona – starszy referent
  • Jerszewska Ewa – specjalista ds. administracji

 

Pracownicy obsługi:

  • Ałunowska Anna
  • Andruczyk Celina
  • Brunke Kazimierz
  • Kultys Danuta

 

Pracownicy kuchni:

  • Jędrzejewska Grażyna
  • Balewska Dominika
  • Dobrzyńska Elżbieta
  • Flejszar Anna
  • Wardowska Marlena