KADRA PEDAGOGICZNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 17
W ROKU SZK. 2023/2024
Dyrektor szkoły – Barbara Sławińska
Wicedyrektor szkoły – Anna Kubiak
- Adamiec Agata – logopeda szkolny
- Adamowicz Angelika – nauczyciel współorganizujący system lekcyjny (urlop)
- Antonowicz – Nowakowska Agnieszka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- Becla Miriam - psycholog szkolny/nauczyciel współorganizujący system lekcyjny
- Beczek Paweł – WOS – nauczyciel historii
- Biedrzycka Katarzyna – nauczyciel przyrody i geografii
- Czajkowska Iwona – nauczyciel współorganizujący system lekcyjny
- Dankiewicz Hanna – nauczyciel języka angielskiego
- Drażba Sylwia – nauczyciel gimnastyki korekcyjnej - FitKlasa
- Giżewska Barbara – nauczyciel języka polskiego
- Gołąbowska Halina – nauczyciel gimnastyki korekcyjnej - FitKlasa
- Goralska Agata – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- Grabowska Dorota – nauczyciel współorganizujący system lekcyjny
- Grzybowska Karolina – wychowawca świetlicy
- Hennig Bartłomiej – nauczyciel matematyki
- Kądziołka Lidia – nauczyciel biblioteki szkolnej
- Kęsik Emilia – nauczyciel biologii
- Kminikowska Anita – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- Krawczyk Ewa – nauczyciel fizyki i matematyki
- Krawiec - Szpręga Joanna – logopeda (urlop)
- Krause Alicja – nauczyciel religii
- Lisińska Anna – nauczyciel języka polskiego, doradztwo zawodowe
- Machul Anna – nauczyciel religii i EDB
- Markuszewicz Irena – nauczyciel języka niemieckiego
- Mocarska Agnieszka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- Modrzewski Ireneusz – nauczyciel wychowania fizycznego
- Miksa Elżbieta – nauczyciel współorganizujący system lekcyjny
- Możdżer Aleksandra – nauczyciel oddziału przedszkolnego
- Myszewska Katarzyna – nauczyciel historii i języka polskiego
- Persjanow Michał – nauczyciel wychowania fizycznego
- Pilarek Sylwia – wychowawca świetlicy
- Piotrowska Kamila – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- Płoszyńska Iga – nauczyciel języka angielskiego
- Popow Małgorzata – nauczyciel chemii
- Półjanowska Hanna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- Prarat - Szymańska Magdalena – pedagog szkolny
- Raczkowski Waldemar – nauczyciel muzyki
- Różycka Kamila – nauczyciel wychowania fizycznego
- Rułka Grażyna – wychowawca świetlicy
- Rychert Monika – nauczyciel współorganizujący system lekcyjny
- Stankiewicz Anna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- Tkaczyk Tomasz – nauczyciel języka niemieckiego
- Uszkiewicz Wioletta – nauczyciel języka polskiego
- Weis Izabela – nauczyciel matematyki
- Wiśniewska Alina – nauczyciel oddziału przedszkolnego
- Wrzesińska Daria – nauczyciel oddziału przedszkolnego
- Wylamowska Jolanta – wychowawca świetlicy
- Zawada Izabela – nauczyciel informatyki
- Zabieglińska Ada – nauczyciel plastyki i techniki
- Zielińska Joanna - nauczyciel współorganizujący system lekcyjny
Pracownicy administracji:
- Polańska Aldona – starszy referent
- Jerszewska Ewa – specjalista ds. administracji
Pracownicy obsługi:
- Ałunowska Anna
- Andruczyk Celina
- Brunke Kazimierz
- Kultys Danuta
- Krzysztofik Dagmara
- Stępińska Izabela
- Voznitska Liliia
Pracownicy kuchni:
- Jędrzejewska Grażyna
- Balewska Dominika
- Dobrzyńska Elżbieta
- Flejszar Anna
- Wardowska Marlena