Pracownik biblioteki Lidia Kądziołka

Telefon bo biblioteki: 58 3410920 w. 27

Biblioteka w naszej szkole to dwa integralne pomieszczenia:

1. Wypożyczalnia - skomputeryzowana, licząca 14000 książek, stale powiększająca swoje zbiory zgodnie z zainteresowaniami i prośbami czytelników. Oferuje szeroki wybór lektur szkolnych.
  2. Czytelnia-wyposażona w atrakcyjne dla uczniów zbiory książkowe, multimedialne, czasopisma, stanowi ona doskonałe miejsce do odpoczynku .
  3. Centrum Multimedialne z 4 stanowiskami komputerowymi, uczniowie korzystają z komputerów przed i po lekcjach.
  4. Wzięliśmy udział w projekcie NPRC ,uzyskaliśmy 15 tyś złotych ,biblioteka wzbogaciła się o 600 nowości wydawniczych.

biblio.jpg  biblio2.jpg

5-1.jpg  11.jpg

W szkolnej bibliotece wiele się dzieje. Coroczne imprezy na stałe już wpisały się w plan pracy biblioteki i sprawiają, że jest to miejsce żywe, kolorowe promujące wiedzę i kulturę .Biblioteka przystąpiła do Ogólnopolskiego projektu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i uzyskała Certyfikat Miejsce Przyjazne Książce.

biblioteka_5_large.jpg