Skład Zarządu Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2018/2019

Przewodnicząca: Pola Owczarczak, kl. 7b

Zastępcy Przewodniczącej:

  • I zastępca Przewodniczącej: Tomasz Kugiel, kl. 7b
  • II zastępca Przewodniczącej: Matylda Kaczmarek - Gaczoł, kl. 5b

 

Członkowie Zarządu:

  • Filip Antonowicz, kl. 5a
  • Kilian Myśliński, kl. 6b

 

Opiekun SU: Magdalena Prarat – Szymańska, pedagog

1.jpg   2.jpg   3.jpg 

 4.jpg

Plan pracy samorządu szkolnego w roku szkolnym 2018/2019:

data temat
WRZESIEŃ 25. – 28.09.2018 Dzień Chłopaka Wychowawcy klas
PAŹDZIERNIK Cały miesiąc Światowy Dzień Ochrony Zwierząt - zbiórka na rzecz Schroniska „Promyk” i adoptowanego psa Adiego Anna Machul
12-10-2018, piątek Dzień Edukacji Narodowej i ślubowanie klas I L. Kędziołka
D. Kamiński
31-10-2018, środa Dzień odpoczynku i relaksu - ciche przerwy I. Markuszewicz
LISTOPAD 23-11-2018, piątek Dzień Pluszowego Misia dla klas 0 - 3 I. Wrona
26. – 30.11.2018 Andrzejki Wychowawcy klas
GRUDZIEŃ 03. – 07.12.2018
06.12.2018
Mikołajki
Wizyta Mikołaja w szkole
Wychowawcy klas
H. Dankiewicz
03.12 – 21.12.2018 Akcje charytatywne M. Prarat-Szymańska
I. Czajkowska
STYCZEŃ 17.01.2019 Dzień zwariowanej czapki M. Prarat-Szymańska
24.01.2019, czwartek Koncert "Dzieci - dzieciom" D. Kamiński
I. Czajkowska
LUTY 04. - 08.02.2019 Tydzień czekolady - prezentacje i degustacje M. Prarat-Szymańska
Przed feriami Dyskoteka, bale karnawałowe Wychowawcy klas
MARZEC 04. – 08.03.2019 Dzień Kobiet Wychowawcy klas
21.03.2019 Powitanie wiosny - dzień kolorowy Wychowawcy klas
Według planu WRS Dzień otwarty dla przedszkolaków A. Kminikowska
J. Wrona
KWIECIEŃ 11.04.2019, czwartek Dzień kreskówek przebieranka + wystawa prac uczniowskich M. Prarat–Szymańska
MAJ Cały miesiąc Turniej gry w warcaby – rozgrywki klasowe

Finał w czasie Festynu Rodzinnego 01.06.2019
M. Prarat–Szymańska
Wychowawcy klas
CZERWIEC 19.06.2019, środa Piknik na powitanie lata + Pchli Targ "WYMIENIĘ – ZAMIENIĘ" M. Prarat–Szymańska
Wychowawcy klas

Inicjatywy całoroczne:

  1. Bank korepetytorów
  2. Dzień bez prac domowych (ostatni piątek miesiąca)
  3. Kącik Majsterkowicza
  4. Lustro w toalecie dla chłopców
  5. Kanapki do kupienia w sklepiku
  6. Górka do zjeżdżania na sankach
  7. Doniczkowe warzywniki w klasach
  8. Wieczór filmowy z wychowawcą