Do turnieju tenisa stołowego zgłosiło się 33 zawodników (12 dziewcząt i 15 chłopców), a także 6 nauczycieli.

Podczas długich przerw Uczniowie i Nauczyciele rywalizowali między sobą w emocjonujących meczach, demonstrując swoje umiejętności techniczne, zwinność i refleks. Każdy mecz był pełen dynamiki i skupienia, a atmosfera na turnieju sprzyja zdrowej rywalizacji oraz wzajemnemu wsparciu.

Turniej dostarczał również uczestnikom wielu pozytywnych doświadczeń. Uczniowie uczą się radzenia sobie ze stresem oraz kontrolowania emocji podczas gry, co rozwija ich umiejętności psychiczne.

To także doskonała okazja do integracji społecznej. Uczestnicy nawiązują nowe znajomości, wspierają się nawzajem i uczą szacunku dla przeciwników.

Podsumowując, szkolny turniej tenisa stołowego to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także edukacyjne i emocjonujące wydarzenie, które wzmacnia społeczność szkolną i promuje zdrowy styl życia.

Wielkie gratulacje zwycięzcom:
I miejsce – Monika Grzybowska kl. 8A, Jan Czapran kl. 8A,