Wspieramy Schroniska

W październiku w naszej szkole odbyła się zbiórka dla zwierząt znajdujących się w schronisku „Promyk”. Zebraliśmy karmy suche i mokre, przysmaki, smycze, zabawki, miski, różne materiały i kojce. Zaangażowanie było wielkie, za co wszystkim serdecznie dziękujemy. Cieszy nas olbrzymia wrażliwość naszej społeczności szkolnej na los bezdomnych zwierząt. Akcja zakończyła się w piątek 5  listopada i zebrane rzeczy zostały odebrane przez kierowcę ze schroniska „Promyk”. Otrzymaliśmy podziękowanie „za pomoc i serce okazane… podopiecznym. Wasza dobroć i wrażliwość sprawia, że mają one szanse żyć lepiej i godniej znosić swój los”.

Część zebranych rzeczy wsparła również Przytulisko w Dźwierzutach, które zajmuje się porzuconymi pieskami.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie SCHRONISK.