Koła przedmiotowe, koła zainteresowań, zespoły wyrównawcze i inne zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2019/2020:
Koła zainteresowań: KLASY I - III
Nauczyciel | Nazwa | Klasa | Dzień i godziny zajęć |
---|---|---|---|
I.Zawada |
Koło informatyczne – "PrograMisie" |
Kl. 1-3 |
Czwartek 12.45 – 13.30 |
A. Goralska |
"Klub małego przyrodnika" |
Kl.2 |
Piątek 11.30 – 13.00 |
G. Rułka |
"Zręczne rączki" |
Kl.3 |
Środa 14.30 – 15.15 |
A. Mocarska |
"Miłośnik książki" – koło czytelnicze |
Kl. 3 |
Wtorek 9.50 – 10.35 |
S. Drażba |
Koło języka migowego |
Kl. 2 - 3 |
Czwartek 14.25 – 15.10 |
K. Biedrzycka |
I pomoc przedmedyczna |
Kl. 3a |
Wg. planu klas |
I.Markuszewicz |
Język niemiecki |
Kl. 3 |
Poniedziałek 12.45 – 13.30 |
K. Różycka |
SKS – zajęcia sportowe |
Kl. 2 - 3 |
Poniedziałek 15.30 – 17.00 |
Koła zainteresowań: KLASY IV - VIII
Nauczyciel | Nazwa | Klasa | Dzień i godziny zajęć |
---|---|---|---|
A. Lisińska |
Torreador – kółko ortograficzne |
5 - 7 |
Środa 13.40 – 14.25 |
H. Dankiewicz |
"Relaks z językiem angielskim" |
5b,6b,7a |
Wtorek 13.35 – 14.20 |
D. Kamiński |
"Zespół wokalny" |
kl. 4 - 8 |
Czwartek 13.40 – 14.25 |
L. Kądziołka |
"Klub Interesującej Książki" |
Kl. 4 - 8 |
Wtorek 14.00 – 15.00 |
K. Myszewska |
Koło historyczne |
Kl. 4 - 8 |
Piątek 8.00 – 8.45 |
W. Uszkiewicz |
Koło polonistyczne "Język giętki" |
Kl. 6 - 8 |
Piątek 14.30 – 15.15 |
A. Stankiewicz |
Koło matematyczne |
Kl. 5 - 6 |
Poniedziałek 14.35 – 15.20 |
A. Zabieglińska |
Koło plastyczne |
Kl. 4 - 7 |
Środa 14.30 – 15.15 |
A. Machul |
Koło biologiczne |
Kl. 5 - 7 |
Poniedziałek 15.25 – 16.10 |
Zajęcia sportowe
Zajęcia | Klasa | Nauczyciel | Dzień i godziny zajęć |
---|---|---|---|
Zajęcia sportowe - chłopcy |
Kl. 4 - 7 |
I. Modrzewski |
Poniedziałek 16.10 – 16.55 |
SKS – piłka siatkowa |
Kl. 6 - 8 |
K. Różycka |
Piątek 15.20 – 16.05 |
SKS - zajęcia taneczne |
Kl. 4 |
K. Różycka |
Wtorek 13.40 – 14.40 |
SKS - zajęcia taneczne |
Kl. 5 |
K. Różycka |
Czwartek 13.40 – 14.40 |
Zajęcia sportowe (GOKF) |
Kl. 4 - 8 |
I. Modrzewski |
Wtorek 15.20 – 16.50 |
Zajęcia pomocowe
Nauczyciel | Zajęcia | Klasa | Dzień i godziny zajęć |
---|---|---|---|
A.Kminikowska |
Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze |
Kl. 1a |
Czwartek 12.30 – 13.15 |
K. Piotrowska |
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne |
Kl. 1b |
Czwartek 12.40 – 13.25 |
H. Półjanowska |
Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze |
Kl. 2a |
- |
G. Rułka |
Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze |
Kl. 3b |
Czwartek 12.35 – 13.20 |
E. Krawczyk |
Zajęcia wyrównawcze z matematyki |
Kl. 4 i 5 |
Środa 13.40 – 14.25 |
I. Weis |
SOS - matematyka |
Kl. 4b |
Wtorek 8.00 – 8.45 |
J. Krawiec - Szpręga |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. polskiego |
Kl. 4b |
Wtorek 13.40 – 14.25 |
M. Rychert |
Zajęcia rozwijające logiczne myślenie 5a |
Kl. 5a |
W czasie przerw |
B. Babińska |
Zajęcia edukacyjno – terapeutyczne (indywidualne) |
Kl. 8b |
Wg. odrębnego planu |
I. Czajkowska |
Zajęcia edukacyjno – terapeutyczne |
Kl. 5c |
Wtorek 14.30 – 16.00 |
Zajęcia dla klas VII - VII
Zajęcia | Klasa | Nauczyciel | Dzień i godziny zajęć |
---|---|---|---|
J. angielski |
Kl. 8 |
I. Płoszyńska |
Poniedziałek 14.30 – 15.15 |
Egzamin na 100% |
Kl. 8 |
I. Weis |
Środa 14.35 – 15.20 |
J. niemiecki – przygotowanie do Egzaminu DSD1 |
Kl. 7 - 8 |
T. Tkaczyk |
Poniedziałek 14.35 – 16.00 |
Chemia – przygotowanie do konkursów kuratoryjnych |
Kl. 7 - 8 |
M. Popow |
Czwartek 15.30 – 16.15 |
Biologia – przygotowanie do konkursów kuratoryjnych |
Kl. 7 - 8 |
E. Kęsik |
Wtorek 16.10 – 17.55 |
Fizyka – przygotowanie do konkursów kuratoryjnych |
Kl.7 i 8 |
E. Krawczyk |
Środa 14.35 – 15.20 |
Zajęcia prowadzone przez firmy zewnętrzne
Zajęcia | Organizator | Dzień tygodnia | Godziny zajęć |
---|---|---|---|
Język angielski |
"ABC School" |
Wtorek Czwartek |
12.45 - 13.30 klasa I i grupa "0" 12.45 - 13.30 klasa IV i grupa "0" |
Zajęcia taneczne |
C.T. "Gabi" |
Zajęcia od października 2019, po złożeniu deklaracji |
Wtorek 14.35 - 15.20 w sali 17 |
Karate |
Gdański Klub "Karate – Do" |
Wtorek |
15.50 – 16.50 |
GIT Parkur |
Karolina Bołdysz |
Środa |
17.00 – 18.00 |
Piłka nożna |
"Akademia Piłkarska" |
Poniedziałek |
16.10 – 17.10 |
Szachy |
|
Poniedziałek |
12.45 – 13.45 |