Szanowni Państwo,

przesyłam informację o kolejnej odsłonie projektu Gdańska Akademia Rodzica. Prosimy o dystrybucję informacji wśród rodziców/opiekunów.

W kwietniowej pogadance swoją wiedzą podzieli się kolejny ekspert- pani Beata Stawicka, psychoterapeuta, socjoterapeuta. Ukończyła czteroletnie szkolenie w Psychoanalitycznej Szkole Psychoterapii Trójmiasto, dwuletnie Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży KCP, a także I. i II. poziom Psychotraumatologii w Fundacji Pomorskie Centrum Psychotraumatologii.

Od 25 pracuje w systemie pomocy społecznej, obecnie związana z Fundacją Oparcia Społecznego Aleksandry FOSA od 2018 roku, gdzie pracuje na stanowisku kierownika Poradni psychologicznej dla dzieci i młodzieży.

Pani Beata zaprezentuje temat „Co się dzieje z tymi dziećmi? Z czym się zmagają, na co zwracać uwagę, jak reagować”.

Pogadanka wyemitowana zostanie we wtorek, 4 kwietnia 2023 r. o godzinie 18:00 za pośrednictwem strony gdansk.pl.

Wcześniejsze wystąpienia ekspertów obejrzeć Państwo mogą pod adresem https://www.gdansk.pl/urzad-miejski/wydzial-rozwoju-spolecznego/materialy-ze-spotkan,a,203539 .