Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczennice Zofia Kolka z klasy VIII a oraz Katarzyna Klesyk z VIII b zdobyły tytuł Laureata Konkursu Języka Polskiego. Dziewczęta znalazły się w gronie najlepszych polonistów z 4859 uczestników. Tytuł Laureata gwarantuje ocenę celującą na świadectwie ukończenia szkoły, zwolnienie z części egzaminu ósmoklasistów oraz zapewnia wstęp do wybranej szkoły ponadpodstawowej. Gratulujemy sukcesu!

gratulacje-355592.jpg [miniatura]

W dniu 22 kwietnia 2022 r. w auli Wydziału Historycznego Uniwersytetu Gdańskiego odbyła się Wojewódzka Gala Wręczenia Zaświadczeń Laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych zorganizowanych w roku szkolnym 2021/2022 przez Pomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego.