Dnia 31 maja odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom Międzyszkolnego Konkurs Plastycznego "Pocztówka z Gdańska".

• W kategorii klasy 0 - I:

1 miejsce otrzymały ex aequo Marianna Czyżnikiewicz i Amelia Kalinowska ze Szkoły Podstawowej Nr 17;

2 miejsce otrzymał Wojciech Kozikowski z Szkoły Podstawowej Nr 17;

3 miejsce Kacper Łączyński ze Szkoły Podstawowej Nr 17.

Ponadto jury przyznało wyróżnienia dla:

Igi Demczuk ze Szkoły Podstawowej Nr 47, Julii Beginskiej ze Szkoły Podstawowej Nr 47, Nikodema Sikory ze Szkoły Podstawowej Nr 17, Aleksandry Nabereźnej ze Szkoły Podstawowej Nr 17.

• W kategorii klasy II - III:

1 miejsce otrzymał Hubert Bajko ze Szkoły Podstawowej Nr 39;

2 miejsce ex aequo otrzymały Maria Oller ze Szkoły Podstawowej Nr 39 i Alicja Sak ze Szkoły Podstawowej Nr 17;

3 miejsce ex aequo otrzymali Tomasz Ulenberg ze Szkoły Podstawowej Nr 47 i Alicja Andrejko ze Szkoły Podstawowej Nr 39.

Ponadto jury przyznało wyróżnienia dla:

Margarity Slastovej ze Szkoły Podstawowej Nr 39, Łucji Karczewskiej ze Szkoły Podstawowej Nr 39, Niny Jasieńskiej ze Szkoły Podstawowej Nr 39, Poli Klikowicz ze Szkoły Podstawowej Nr 39, Aleksandry Majer ze Szkoły Podstawowej Nr 47, Ally Sakhro ze Szkoły Podstawowej Nr 47.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów 🙂.