Już 01.06.2023 r. (czwartek) z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbędzie się po raz kolejny „Olimpiada Sportowa – Wyścigi Rzędów” dla klas 0-3. Wszystkie klasy, w pełnych składach, staną do współzawodnictwa.

W tym dniu również odbędzie się po raz pierwszy „Olimpiada Sportowa – FIT TEST” dla klas starszych 4-6. Wszyscy uczniowie staną do współzawodnictwa o miano najsprawniejszego ucznia naszej szkoły. Kto w tym roku okaże się najlepszy…

Rozgrywki odbędą się pod czujnym okiem naszych nauczycieli wychowania fizycznego. Celem Olimpiady jest sam udział, integracja oraz to, aby dzieci podjęły sportowe wyzwania w duchu zdrowej i radosnej rywalizacji. Zeszłoroczna Olimpiada pokazała nam, że sport to nie tylko zdrowie i sprawność fizyczna, ale również super zabawa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, opiekunów, a także nauczycieli do wspólnego kibicowania! :)

2.jpg                  1.jpg