W tym roku chcemy dzielić się w społeczności szkolnej naszymi talentami, pasjami i różnymi fascynującymi rzeczami!

Zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli do napisania o swoim hobby (mile widziane zdjęcie lub krótki filmik - do 2 minut). Zainspirujmy się nawzajem, podzielmy się tym, co dla nas ważne i co daje nam radość. Będziemy publikować część nadesłanych do nas wiadomości (Facebook oraz strona internetowa). Na pewno wszystkie zostaną umieszczone na „Ścianie Inspiracji” kiedy już wrócimy do naszej szkoły. Z nadesłanych opisów wybierzemy także „Inspirację Roku”. Każdy z Was może ją otrzymać!

Co trzeba zrobić?

Opis (krótki i konkretny) wraz ze zdjęciem wysyłamy na adres e-mail - a.machul@sp17.edu.gdansk.pl, a filmik na czacie w aplikacji Teams do p. Anny Machul.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze wiadomości.