We wtorek 16 maja odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy „1 z 10” dla uczniów klas trzecich. Konkurs poprzedzony został eliminacjami, w których wzięło udział 19 uczniów z klas trzecich. Do finału zakwalifikowało się  10 uczniów z najwyższymi wynikami punktowymi. Uczestnicy odpowiadali na pytania z różnych kategorii: matematyka, język polski, historia, geografia, zwierzęta, rośliny, kalendarz, muzyka, sport, ludzie, urządzenia, kalendarz, transport, budynki, ciało, misz masz, baśnie i bajki. Pytania miały różny stopień trudności. Do rundy finałowej przystąpiło trzech uczestników: Maja B., Mikołaj M. i Wojtek Ś. Laureatem Szkolnego Konkursu Wiedzy „1 z 10” został - Wojtek Ś., który wyróżnił się niezwykle wysokim poziomem wiedzy z różnych dziedzin. Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a finaliści dodatkowo nagrody rzeczowe. Konkurs podobał się zarówno uczestnikom jak i widowni, był dobrą zabawą oraz wzbogaceniem posiadanej wiedzy. Organizatorkami konkursy były Anita Kminikowska i Agnieszka Mocarska.