19 czerwca pożegnaliśmy uczniów klas ósmych. Uroczystość zainaugurował dostojny polonez w wykonaniu tegorocznych absolwentów. Wkrótce po tym uczniowie klasy 8b zabrali nas w sentymentalną podróż, podczas której podzielili się najciekawszymi wspomnieniami z ostatnich ośmiu lat życia szkoły.

Po części artystycznej przyszła kolej na wyróżnienia. Aż 20 tegorocznych absolwentów ukończyło szkołę podstawową ze średnią 4,75 i powyżej, otrzymując świadectwo z czerwonym paskiem i nagrody książkowe.

Kolejne wyróżnienie przypadło uczennicom, które w bieżącym roku szkolnym zdały państwowy egzamin z języka niemieckiego na poziomie B1 i podczas niniejszej uroczystości otrzymały certyfikaty językowe z rąk pani dyrektor – Barbary Sławińskiej.

Na koniec, zgodnie z tradycją, najlepszym absolwentom zostały wręczone szczególne nagrody – Srebrne Buławki . Otrzymali je: Julia Czaja, Mateusz Gawlik, Hanna Kalinowska, Julia Koszek, Martyna Laskowska, Paweł Nowak, Oskar Wałdoch, Zuzanna Warywoda i Julia Żyromska.

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy, a wszystkim absolwentom życzymy samych sukcesów na nowej drodze życia. Powodzenia!!!