Urząd Miejski w Gdańsku przeprowadza coroczne badanie ankietowe skierowane do:
-
uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VIII) i ponadpodstawowych (wszystkie klasy),
-
rodziców i opiekunów uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych,
Ankiety są anonimowe, a podczas ich wypełniania nie są gromadzone dane identyfikujące placówkę. Badanie trwa do dnia 25 czerwca 2026 r.
ANKIETA DLA RODZICÓW I OPIEKUNÓW UCZNIÓW
Drodzy Rodzice i Opiekunowie,
zwracamy się do Państwa z prośbą o wyrażenie opinii na temat funkcjonowania szkoły (szkół), do której uczęszcza Państwa dziecko (dzieci). Ankieta dotyczy m.in. zadowolenia z oferty szkoły, współpracy z nauczycielami, oceny warunków kształcenia, jakości opieki i wychowania, a także atmosfery w szkole.
Wyniki ankiety posłużą do planowania oraz rozwijania działań podejmowanych przez Miasto Gdańsk w obszarze edukacji.
Ankieta jest anonimowa. Wyniki będą analizowane wyłącznie zbiorczo – bez możliwości identyfikacji szkoły czy osoby.
Ankietę można wypełniać do dnia 25 czerwca 2026 r.
Link do ankiety: https://www.webankieta.pl/ankieta/1689883/badanie-ankietowe-rodzicow-dzieci-uczeszczajacych-do-gdanskich-szkol-2026-r.html
Dziękujemy za poświęcony czas oraz udział w badaniu.
ANKIETA DLA UCZNIÓW
Drogie Uczennice i Uczniowie,
zwracamy się do Was z prośbą o wypełnienie ankiety, która ma na celu zebranie Waszych opinii na temat szkoły, do której uczęszczacie, m.in. jej oferty edukacyjnej, wyposażenia, bezpieczeństwa oraz samorządu uczniowskiego.
Zapewniamy Wam anonimowość i prosimy o udzielanie szczerych odpowiedzi. Wypełnienie ankiety zajmie około 15 minut.
Ankietę można wypełniać do dnia 25 czerwca 2026 r.



