PSYCHOLOG SZKOLNY

Miriam Becla

Działania psychologa szkolnego ukierunkowane są na rzecz i dla dobra ucznia. Zakres pomocy obejmuje indywidualne wsparcie m.in. w trudnościach emocjonalnych, relacjach rówieśniczych, sytuacjach konfliktowych, utratą motywacji, niską samooceną, złym samopoczuciem psychicznym, doświadczaniem przemocy psychicznej i fizycznej, trudną sytuacją rodzinną i in. Prowadzi również konsultacje dla rodziców, psychoedukację, służy pomocą wychowawcom i  nauczycielom w prowadzeniu działań mających na celu integrację zespołów klasowych, która polega m.in. na diagnozie relacji w klasie, mediacjach czy prowadzeniu warsztatów. Przeprowadza wstępne badania diagnostyczne, w razie potrzeby kieruje do zewnętrznych specjalistów, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej lub innych instytucji pomocowych.

Drogi Uczniu,

jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia w którymś z wymienionych obszarów lub po prostu rozmowy i bycia wysłuchanym,

Drogi Rodzicu,

jeśli coś w rozwoju lub zachowaniu Twojego dziecka budzi Twój niepokój lub doświadczasz trudności wychowawczych…

…serdecznie zapraszam do kontaktu.

Godziny pracy psychologa szkolnego:

Poniedziałki: 8.00 - 12.30

Wtorki: 8.00 - 15.20

Środy: 8.00 – 13.30

Czwartki: 8.00 – 13.30

Piątki: 8.00 – 14.15

Konsultacje dla rodziców po wcześniejszym ustaleniu terminu poprzez wiadomość w e-dzienniku lub telefonicznie pod numerem telefonu: (58) 506 56 17