BUDŻET OBYWATELSKI 2022

Uprzejmie informuję, że w dniach 4-18 października 2021 r. odbywa się głosowanie w 9 edycji Budżetu Obywatelskiego.

Głosować można samodzielnie przez Internet poprzez stronę www.gdansk.pl lub w punktach konsultacyjnych.

W głosowaniu mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Gdańska, niezależnie w jakiej dzielnicy mieszkają i bez limitu wieku!

W tym roku Szkoła Podstawowa nr 17 zgłosiła do Budżetu Obywatelskiego swój projekt pt.:

„EkoGraMy” -  nowa przestrzeń rekreacyjno – ekologiczna.

Chcemy stworzyć wokół placówki nową przestrzeń rekreacyjno – relaksacyjną, która będzie zawierała następujące elementy: gry chodnikowe i sensoryczne, miasteczko rowerowe, EkoKlasę (miejsce do prowadzenia zajęć edukacyjnych na świeżym powietrzu), nasadzenia drzew i krzewów.

Naszym celem jest zdobycie jak największej liczby punktów dla projektu nr 7.

Zachęcamy uczniów SP17, ich rodziny i przyjaciół do współpracy!

Głosujcie na projekt nr 7 dla dzielnicy Wrzeszcz Górny!!!

W tym roku  głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego połączone są z zabawą i konkurencją.

Nagrody do wygrania:

1. Dla mieszkańców: „Głosuj na Budżet Obywatelski i zgarnij torbę z gadżetami” (100 pakietów z gadżetami dla mieszkańców; co setna głosująca osoba wygrywa).
  2. Wyzwanie dla dzielnicy. Dzielnica z najwyższą frekwencją podczas głosowania wygrywa łąkę kwietną. Zostanie ona zrealizowana w przyszłym roku.

Z serdecznymi pozdrowieniami –

Barbara Sławińska