To niezwykle przyjemne i radosne święto trwa w klasie 2a już od poniedziałku. Wczoraj dzieci obejrzały on-line przedstawienie muzyczne „Morskie opowieści”. Poznały szanty, nauczyły się grać na grzebieniu i zatańczyły z maskotkami. 1 czerwca od rana było wiele niespodzianek i przyjemności. Najważniejsza to ta, że dzieci ani na chwilę nie wyjęły książek i zeszytów. Podzieleni na grupy rozwiązywali test konkursowy, rysowali, tworzyli. Okazało się, że wszystkie grupy uzyskały taką samą punktację, więc wszyscy uczniowie zdobyli I miejsce. Otrzymali dyplomy, drobne upominki i lody, które do szkoły dostarczyli rodzice. Ale na tym niespodzianki się nie kończyły. Były zawody sportowe na szkolnym boisku, a na koniec dnia miły akcent – życzenia i cukierek od Samorządu Uczniowskiego. To był wyjątkowy dzień, pełen wrażeń, radości i uśmiechów. A jutro niespodzianek ciąg dalszy – warsztaty:)