W tym roku nasza szkoła włącza się w ogólnopolską akcję pod nazwą "Tydzień Szczęścia w Szkole"

Z tej okazji wprowadzamy kilka ciekawych akcji:

• W poniedziałek nasi uczniowie przygotowali "Tablicę Wdzięczności", na przerwach każdy mógł napisać na kolorowej kartce "za co jest wdzięczny".
  • We wtorek obchodziliśmy "Festiwal Uśmiechu" i z tej okazji uczniowie mogli przyjść w przebraniu i zrobić sobie kilka zdjęć.
  • W środę zaproponowaliśmy uczniom dzień bez kartkówek, bez prac domowych i bez brania do odpowiedzi. Był to dzień dobrych wiadomości i sprawił uczniom dużo radości.
  • W czwartek czekał nas dzień związany z marzeniami. Oprócz dzielenia się swoimi marzeniami związanymi z przyszłością, zainteresowaliśmy się także tym, czego nasi uczniowie potrzebują w szkole. Przed nami czas na rozmowy o tym, co jest osiągalne.
  • W piątek obchodziliśmy "Dzień Miłych Niespodzianek". Z tej okazji uczniowie wzięli udział w występie finałowym "Mam talent" a podczas długiej przerwy nauczyciele wraz z uczniami mogli wspólnie potańczyć na sali gimnastycznej. Było aktywnie i przyjemnie, tak jak lubimy.

Zapraszamy poniżej do obejrzenia galerii.