Koduj z Gigantami !!!

Zaproszenie na warsztaty z programowania

Data: 25-26.09.2021.

Miejsce: Gdańsk (możliwość uczestnictwa online)

Uczestnicy: dzieci i młodzież

Cel: stworzenie gry komputerowej

Powód: próba swoich sił w programowaniu pod okiem zawodowych programistów

Sposób: 9te warsztaty Koduj z Gigantami, które promują ideę programowania

Udział : bezpłatny

Zapisy: www.kodujzgigantami.pl

O nas: Koduj z Gigantami to otwarte wydarzenie, odbywające się dwa razy do roku

Patroni honorowi: Ministerstwo Cyfryzacji, Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Miasto Gdańsk.

Głównym celem wydarzenia jest propagowanie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie nowych rozwiązań technologicznych. Udział w zajęciach mogą wziąć uczniowie od 7. do 19. roku życia. Program dostosowany jest do danej grupy wiekowej i w nowoczesny, przyjazny sposób pozwala na zapoznanie się z podstawami jednego z języków programowania. Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny, a rezerwacja miejsca wymaga jedynie wypełnienia (przez rodzica lub opiekuna) formularza zapisowego.

Organizatorem akcji jest szkoła Giganci Programowania, która już od kilku lat prowadzi kursy programowania dla dzieci i młodzieży. W ofercie znajdują się kursy semestralne o różnorodnej tematyce, a także wiele innych akcji edukacyjnych - również dla kadry nauczycielskiej oraz rodziców.

Poznaj podstawy kodowania z Gigantami ! Do zobaczenia :)