W okresie zawieszania zajęć lekcyjnych nauczyciele kontaktują się z uczniami poprzez GPE (e-dziennik) i mailing :

• w klasach 0 -III poprzez rodziców/ prawnych opiekunów
  • w klasach IV – VIII poprzez indywidualne konta uczniów oraz konta rodziców/ prawnych opiekunów

W szczególnych przypadkach nauczyciele kontaktują się telefonicznie.

W swoich działaniach nauczyciele uwzględniają możliwości dotarcia do każdego ucznia drogą elektroniczną, aby zapobiec sytuacji w której z uczniem nie będzie kontaktu.

W obecnej sytuacji nauczyciele przekazują dostępnymi narzędziami online materiał i zagadnienia utrwalające dotychczas nabytą wiedzę, jak również zadają dodatkowe zadania rozwijające umiejętności i talenty.

Rodziców/prawnych opiekunów i Uczniów prosimy o systematyczne odczytywanie wiadomości przekazywanych przez nauczycieli.

Kluczowe jest podtrzymanie bieżącej komunikacji i wzajemne wsparcie.