Szanowni Państwo, Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice!

Informuję, że decyzją Ministra Edukacji Narodowej od poniedziałku 26.10.2020 r. do dnia 08.11.2020 r. uczniowie klas IV – VIII będą pracować w trybie zdalnym.

Lekcje będą odbywały się według planu stacjonarnego w aplikacji TEAMS. O szczegółach na bieżąco będą informować wychowawcy klas.

Uczniowie klas I – III oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych pracują bez zmian w przyjętych obostrzeniach i z zachowaniem dystansu społecznego.

Przypominam o obowiązku noszenia przez dzieci maseczek lub przyłbic we wszystkich wspólnych miejscach.

Równocześnie proszę rodziców/opiekunów dzieci młodszych o przestrzeganie procedur dotyczących organizacji pracy szkoły w warunkach epidemii oraz w miarę możliwości szybkie odbieranie dzieci ze szkoły.

Życzę dużo zdrowia -

Barbara Sławińska