Dyrektor szkoły informuje, że na terenie SP17 zostaną zorganizowane półkolonie dla uczniów klas I - III w ramach „Akcji Zima”:

- I turnus – 29.06.– 03.07.2026 r.

- II turnus - 06.07. –10.07.2026 r.

w godzinach od 7:30 do 15:30

Zapewniamy uczniom:

- warsztaty rękodzieła

- warsztaty majsterkowania „ MAJSTER SZEF”

- warsztaty muzyczne- KEYBORD, PERKUSJA

- wyjścia do Teatru Mostownia

- zajęcia rekreacyjno – sportowe

- zajęcia plastyczne

- zajęcia relaksacyjne

- gry i zabawy na boisku szkolnym

- ROBOTYKA

- DOGOTERAPIA

Kryteria naboru:

W pierwszej kolejności na półkolonie zapisane zostaną dzieci:

- rodziców pracujących

- rodziców samotnie wychowujących dziecko

- uczęszczające do SP 17

- na II turnus pierwszeństwo mają uczniowie, którzy nie brali udziału w I turnusie

Zapisy od dnia 09.06.2026 r. do 12.06.2026 r.

Warunkiem przyjęcia dziecka na półkolonie jest wypełnienie deklaracji w określonym terminie. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Druk dostępny w portierni lub na stronie internetowej szkoły.