Dyrektor szkoły informuje, że na terenie SP17 zostaną zorganizowane półkolonie dla uczniów klas I - III w ramach „Akcji Zima”:
- I turnus – 29.06.– 03.07.2026 r.
- II turnus - 06.07. –10.07.2026 r.
w godzinach od 7:30 do 15:30
Zapewniamy uczniom:
- warsztaty rękodzieła
- warsztaty majsterkowania „ MAJSTER SZEF”
- warsztaty muzyczne- KEYBORD, PERKUSJA
- wyjścia do Teatru Mostownia
- zajęcia rekreacyjno – sportowe
- zajęcia plastyczne
- zajęcia relaksacyjne
- gry i zabawy na boisku szkolnym
- ROBOTYKA
- DOGOTERAPIA
Kryteria naboru:
W pierwszej kolejności na półkolonie zapisane zostaną dzieci:
- rodziców pracujących
- rodziców samotnie wychowujących dziecko
- uczęszczające do SP 17
- na II turnus pierwszeństwo mają uczniowie, którzy nie brali udziału w I turnusie
Zapisy od dnia 09.06.2026 r. do 12.06.2026 r.
Warunkiem przyjęcia dziecka na półkolonie jest wypełnienie deklaracji w określonym terminie. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Druk dostępny w portierni lub na stronie internetowej szkoły.



