Hobby i pasje- autobusy i tramwaje

Rafał z 7a i Patryk z 7b zaproszeni do Pani Prezydent Miasta Gdańsk Aleksandry Dulkiewicz

Pani Karolina, nauczyciel świetlicy, trzyma rękę na pulsie od najmłodszych lat i pomaga w spełnianiu marzeń naszych uczniów. Wysłała do Pani Prezydent prace, projekty autobusów i tramwajów, które są wykonane przez uczniów w programie komputerowym. Rafał i Patryk sami piszą komiksy na dany temat, a także projektują bilety, plany lekcji i okładki na zeszyty.

25.11 br. odbyło się spotkanie z Panią Prezydent w Urzędzie Miasta, na którym byli też obecni wiceprezes ds. operacyjnych Jerzy Wiatr, a także Sebastian Zomkowski zastępca dyrektora Zarządu Transportu Miejskiego ds. przewozu.

Spotkanie dla uczniów było bardzo ważnym wydarzeniem, o czym z zachwytem opowiadali kolegom i koleżankom.