We czwartek 23 maja odbyła się druga edycja Szkolnego Konkursu Wiedzy „1 z 10” dla uczniów klas trzecich.

Pierwszy etap miał charakter pisemnego testu eliminacyjnego. Do finału zakwalifikowało się 10 uczniów z najwyższymi wynikami punktowymi. Uczestnicy odpowiadali na pytania z różnych kategorii: matematyka, język polski, historia, geografia, zwierzęta, rośliny, kalendarz, muzyka, sport, ludzie, urządzenia, kalendarz, transport, budynki, ciało, misz masz, baśnie i bajki. Pytania miały różny stopień trudności. Do rundy finałowej przystąpiło trzech uczestników: Stefan A., Matylda D. i Staś S. Laureatem Szkolnego Konkursu Wiedzy „1 z 10” został - Stefan A., który wyróżnił się wysokim poziomem wiedzy z różnych dziedzin.

Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, a finaliści dodatkowo nagrody rzeczowe.

Widownia w kulturalny sposób kibicowała uczestnikom.

Dzieci wzbogaciły swoją wiedzę z różnych dziedzin.

Organizatorkami konkursy były Agnieszka Mocarska i Anita Kminikowska.